Економіка
Відома шведська мережа магазинів може прийти на український ринок — підприємець

Голова правління ПрАТ «Мандарин-Плаза» стверджує, що шведська мережа магазинів меблів і товарів для дому IKEA має намір вийти на український ринок.

Про це повідомив у коментарі агентству «Інтерфакс-Україна» голова правління ПрАТ «Мандарин Плаза» Олександр Черницький.

За його словами, IKEA може стати орендарем найбільшого в країні торговельно-розважального центру «Південний» площею 450 тис. кв. м, початок будівництва якого запланований на кінець 2017 року.

Реклама

«Крім того, IKEA дивиться в наш бік. Їхні наміри вже озвучені, представники спеціально сюди приїжджали, зустрічалися. Тобто, вже є велика ймовірність їх приходу», — сказав Черницький, додавши, що орендарями нового ТРЦ стануть й інші міжнародні оператори, «яких в Україні всі давно чекають».

Також читають: Нацбанк знищив більше 40 мільярдів гривень

Черницький повідомив, що бізнесмен Вагіф Алієв купив право на земельну ділянку з «Льодовим стадіоном» на вул. Глушкова, 9 у Голосіївському районі Києва під будівництво найбільшого в Україні ТРЦ зі спортивним комплексом.

Алієв є інвестором і власником таких столичних ТРЦ, як Lavina Mall, Blockbuster Mall, Ocean Mall.

ПрАТ «Мандарин Плаза» створено в 2000 році. Провадить девелоперську діяльність у сегменті будівництва та експлуатації торговельно-офісних центрів.

Згідно з даними Єдиного держреєстру, єдиним акціонером підприємства є приватна акціонерна компанія з обмеженою відповідальністю «Стадсіс АБ» (100%, Мальмо, Швеція). Кінцевим бенефіціаром зазначений Вагіф Алієв.

Джерело.

Реклама

Реклама