Економіка
Відкрили перший банк без відділень

В Україні команда екс-топ-менеджерів Приватбанку запустила перший мобільний банк — Monobank.

«Для отримання картки достатньо сфотографувати паспорт та ІПН через додаток, який вже доступний для iPhone і Android. Після цього користувач може вибрати зручний час, коли співробітник доставить картку», — написав у Facebook співзасновник проекту Дмитро Дубілет.

Він наголосив, що кредитні ліміти у Monobank до 100 тис. гривень, а ставка на кредит нижча, ніж у інших банків країни.

Реклама

«Ми не маємо відділень, тому можемо собі це дозволити», — додав Дубілет.

У мобільному банку платежі, перекази і поповнення телефону проводяться без комісій.

«Кожного місяця можна вибрати дві категорії, за якими клієнт отримуватиме кешбеки до 20% від суми покупки. У цьому місяці, наприклад, у нас були супермаркети і продукти — 2%, кафе і ресторани — 3%, аптеки — 5%, кіно — 20%. Важливо, що це — повноцінні кешбеки, а не бонуси, які не зрозуміло, де витрачати», — зауважив експерт.

Також читають: На Київщині викрили злoчинцiв, що прoдaвaли oргaни підлітків до РФ

Крім того, Дмитро Дубілет анонсував унікальну розстрочку з можливістю «купити товар у будь-якому магазині та в будь-якій точці світу» з лімітом в 100 тисяч гривень.

Monobank — це перший проект Fintech Band. Проект запустили Дмитро Дубілет, Олег Гороховський і Михайло Рогальський після того, як пішли з «Приватбанку». Емітентом карт Monobank є Universal Bank, а трохи пізніше аналогічний проект повинен запуститися і з iBox Bank.

Реклама

Реклама