Події
Відео дня: Журналіста Грема Філліпса виштовхали з Британського парламенту

Британського журналіста Грема Філліпса, який працює на російській пропагандиський телеканал Russia Today, поліція вивела зі зустрічі у парламенті в Лондоні, присвяченій відносинам України та Великої Британії, пише BBC.

«Ніхто не може зіпсувати стосунки Британії і України, навіть російська маріонетка-пропагандист Грем Філліпс, якого поліція вивела з парламенту», — заявила посол України у Британії Наталя Галібаренко, яку у Twitter цитує посольство.

Зустріч у британському парламенті стосувалася 25-ї річниці встановлення дипломатичних стосунків між Україною і Великою Британією. Під час заходу пан Філліпс почав кричати, чому «Лондон підтримує Київ, коли українські війська стріляють по мирних жителях Донбасу». У відповідь присутні кричали, що він «брехун».

Реклама

Депутат Верховної Ради Світлана Заліщук, яка була присутня на зустрічі у британському парламенті, заявила, що «Росія веде гібридну війну проти України за допомогою кібератак, брудної пропаганди, сотень танків і тисяч солдатів».

Британський журналіст Грем Філліпс співпрацював із російськими ЗМІ. Він знімав дії бойовиків, відвідував непідконтрольні Києву території.

Нагадаємо, у вересні 2016 з’явилося відео, на якому Філліпс ображав звільненого з полону тяжкопораненого українця Володимира Жемчугова. Філліпс наполегливо з’ясовував, хто «зомбує» Жемчугова і питав: «А кому ти потрібен зараз безрукий?».

Також читають: Не чекайте пощади, тварюки. У соцмережах різко відреагували на блокування в’їздів до Києва (фото, відео)

Джерело.

Реклама

Реклама