Кримінал
Вбuвcтвo водія BlaBlaCar: суд виніс вердикт обвинуваченому

Суд засудив колишнього бійця Правого сектора Дмитра Голуба, якого звинувачують у вбuвcтвi водія BlaBlaCar Тараса Познякова, до 2 років ув’язнення.

Як пишуть «Українські новини», згідно з текстом вироку суду, обвинуваченого засудили «за погром у залі суду».

Так, 30 вересня 2016 підсудний під час судового розгляду нецензурно висловлювався в сторону судді та інших учасників судового засідання, а також відірвав прикріплену до підлоги дерев’яну лавку і намагався вибити замок.

Реклама

Крім того, обвинувачений кинув відірвану частину дерев’яної лавки в телевізор, який висів на стіні в приміщенні, і розбив його. Балансова вартість телевізора LG становить 5460 гривень.

Голуб визнав свою провину і пояснив, що в його діях відсутній хулiгaнcький мотив, оскільки зазначені дії ним були здійснені «з метою захисту своїх прав».

Справу про вбuвcтвo водія BlaBlaCar почав розглядати Києво-Святошинський районний суд Київської області 24 жовтня. У цьому процесі Голуб є обвинуваченим у вбuвcтвi, незаконному заволодінні транспортним засобом і незаконному поводженні зі зброєю.

Другий обвинувачений — росіянин Луан Кингисепп — оголошений у розшук.

Тарас Позняков 4 квітня 2016 виїхав зі Львова до Києва з попутниками, яких знайшов на сервісі BlaBlaCar, після чого зв’язок із ним обірвався. Останній раз зниклого хлопця бачили в селі Бобриця на заправці разом із попутниками.

Пізніше правоохоронці виявили автомобіль Audi А6 Тараса в одному з гаражів Києво-Святошинського району.

Згідно з оперативними даними правоохоронців, львів’янин був yбuтuй одним із попутників — росіянином Луаном Кингисеппом. Також стало відомо про затримання іншого підозрюваного у вбuвcтвi Познякова — 36-річного Дмитра Голуба.

Реклама

Реклама