Кримінал
Вбuли в іншому місці: з’явилися нові нестикування в cмeртi випускниці на Тернопільщині

Експерт-криміналіст телепроекту «Слідство ведуть екстрасенси» переконана, що 17-річну дівчину Ірину Мукоїду, яку знайшли мeртвoю 26 червня на Тернопільщині, вбuли не на місці знайдення, як на тому наполягає офіційне слідство.

Про це пише журналістка Наталія Костилєва на свої сторінці в Facebook.

Вона наводить дані із протоколу огляду місця події, де немає жодного слова про сліди від взуття ні Ірини, ні підозрюваного Василя Гнатюка.

Реклама

«Зверніть увагу, шановна громадськість на те, що маємо лише два відбитки взуття і, виходячи з фотографій, жоден з відбитків не належить Ірині Мукоїді. Підошва її босоніжок була рифлена і таких відбитків немає. Висновок: Ірина не приходила на це місце сама!» — заявила журналіст.

За словами Костилєвої, вилучене у Василя Гнатюка взуття — кросівки, в яких він був в ту ніч, теж не співпадають із відбитками підошов, знайдених на місці, де було тiлo Ірини.

«Робимо висновок: Василя на цьому місці не було, або він літав, або прийшов туди із віником», — написала вона.

Також свідки, які були на місці події, дізналися, що один зі знайдених відбитків взуття належить лікарю швидкої допомоги, який підходив аби пересвідчитись, що дівчинка мeртвa.

«Усі ці факти ще раз підтверджують, що місце злoчину — це не місце, де знайшли тiлo Ірини Мукоїди. Отже, маємо автівку і відсутність слідів взуття на вологій землі, відсутність слідів боротьби, крoвi, окрім, як під тiлoм дівчинки і то, не великої кількості, згідно з тими ранами, які їй нанесли», — підкреслила Костилєва.

Також читають: «Хабар Трояна»: ЗМІ дізналися, кого затримали правоохоронці

Реклама

Реклама