Кримінал
Вбивство курця у київському McDonald’s: з’явилися свідчення свідка
Загиблий у результаті з’ясування відносин в одному з київських McDonald’s був тверезим, поводився адекватно, але не встиг ухилитися від блискавичного удару нападника в скроню.

Про це розповіла журналістам подруга загиблого Оксана, передає ТСН.

За її словами, Юрій відразу погасив сигарету після зауваження незнайомця, однак тому здалося мало і він почав ображати курця, а потім ударив його.

Також, родичів та очевидців дивує реакція охоронця ресторану, який чи то не встиг, чи то не захотів втрутитися у конфлікт.

Реклама

Водночас керівництво закладу запевняє, що всіляко співпрацює зі слідством. Правоохоронцям передані записи з відеокамер ресторану, працівники надали всю наявну у них інформацію.

Також читають: У Польщі побили чотирьох українців через національність

І незважаючи на це після п’яти днів жодної зачіпки у слідчих немає – не вдалося встановити навіть особистість підозрюваного. Експерти лише припускають, що той може мати відношення до спорту, тому що удар був чіткий і сильний, а сама людина виглядала підтягнутою.

За попередніми висновками, Юрій загинув саме в результаті удару. Після проведених експертиз чоловіка вже поховали. Всіх, хто впізнає на оприлюднених кадрах особу підозрюваного, просять звертатися у поліцію.

Додамо, що через цю трагедію без батька залишилася 10-річна дитина.

Джерело.

Реклама

Реклама