Політика
Важка артилерія: Макрон і Шварценеггер тролять Трампа на спільному відео

Колишній губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер і Президент Франції Еммануель Макрон під час зустрічі обговорили можливу співпрацю для «зеленого» майбутнього Землі. Про це Арнольд Шварценеггер написав на своїй сторінці в Facebook.

«Вдячний за зустріч з президентом Еммануелем Макрона, на якій ми обговорили питання навколишнього середовища і «зелене» майбутнє», — передають слова залізного Арні «Нескучные новости».

Екс-губернатор Каліфорнії також назвав Макрона «прекрасним лідером». Крім цього, Шварценеггер опублікував відео, на якому вони обіцяють «знову зробити планету великою».

Реклама

«Ми будемо працювати разом, щоб зробити планету знову великої», — зазначив на відео Макрон. Його фраза перегукується з гаслом президентської кампанії Трампа «Make America Great Again».

Нагадаємо, раніше Президент США Дональд Трамп офіційно заявив про вихід Сполучених Штатів з глобального кліматичного угоди, спрямованого на зменшення парникових викидів і забруднення атмосфери для протистояння наслідкам глобального потепління.

Також читають: «У людей паніка»: Ердоган впав без свідомості під час молитви в мечеті

Джерело.

Реклама

Реклама