Політика
Ватажок «ДНР» оголосив про створення нової «держави»: всі подробиці (відео)

Ватажок самопроголошеної терористичної організації «Донецька народна республіка» Олександр Захарченко оголосив про створення «держави Малоросія».

Як передає Інтерфакс, столицею фейкового утворення повинен стати Донецьк, а прапором визнається прапор Богдана Хмельницького.

При цьому лідер терористів наголосив, що «держава Україна не підлягає відновленню».

Реклама

«Держава Україна, в тому вигляді, який був, не підлягає відновленню. Ми, представники регіонів колишньої України, за винятком Криму, заявляємо про заснування нової держави, яка є наступницею України. Вона буде називатися «Малоросія» , оскільки сама назва Україна дискредитувала себе», — сказав Захарченко.

Бойовик також анонсував введення на території «Малоросії» надзвичайного стану на три роки, «щоб уникнути хаосу».

«За цей час заборонена діяльність будь-яких партій, і починаються розслідування із залученням міжнародної громадськості за злочинами в Одесі, на Майдані, на Донбасі. Це рішення визріло вже давно, але саме сьогодні ми пропонуємо варіант, який дозволить зупинити війну», — додав ватажок «ДНР».

За його словами, ситуація на Донбасі зайшла в глухий кут, зав’язався «такий вузол, який розрубати вже не можна».

Свої ініціативи він охрестив «планом реінтеграції країни».

«Але тут є кілька умов — його повинні підтримати самі жителі України. Ми вже провели консультації з представниками влади та бізнесу регіонів, а також, міжнародне співтовариство підтримає ідею. Це перша і остання наша пропозиція», — підсумував Захарченко.

Також читають: «Телячі мова»: в Одесі дівчину хотіли вигнати з маршрутки через українську мову

Примітно, але сама «ЛНР» відхрестилася від створення «Малоросії». За словами «голови Народної Ради ЛНР» Володимира Дегтяренка, «доцільність подібного кроку викликає великі сумніви».

Коментуючи заяву, російський публіцист, блогер і аналітик Володимир Голишев сказав: це — результат дзвінка з Москви «із застосуванням нецензурної лексики»; цей жест — один із способів Кремля «показати зуби», але не більше того.

Російський опозиційний політик Костянтин Боровий, коментуючи заяву Захарченка, наголосив: «Бандити роблять політичні заяви. Відповідь України повинна колись статися, і повинна бути озброєною і радикальною. Треба вирішувати цю проблему. Напевно, не так, як це робить Путін — із використанням танків і вогнеметів, — але точно із застосуванням Збройних Сил».

Пізніше пропагандистський російський ЗМІ показав карту і прапор «держави».

На появу «Малоросії» відреагував ідеолог «Новоросії» Олег Царьов, а також прокоментували російські політики.

Президент України Петро Порошенко в свою чергу заявив, що Україна відновить контроль над Кримом і Донбасом.

На головне підгрунтя заяви Захарченка вказали також радники голови МВС Антон Геращенко та Зорян Шкіряк.

Також читають: АTОшник пoвicивcя одразу після сповіді: на Херсонщині рoзгoрiвcя cкaндaл із “попом-агентом РПЦ”

Джерело.

Реклама

Реклама