Події
Ватажки терористів Донбасу передадуть Савченко полонених українок

Лідери терористичних організації «ЛНР» І «ДНР» Ігор Плотницький і Олександр Захарченко заявили про готовність передати народному депутату Надії Савченко двох полонених українських жінок, що зникли в зоні проведення АТО.

Про це повідомляє одне з сепаратистських інформагентств.

«Як жест доброї волі, напередодні Нового року та Різдва, ми без будь-яких умов передаємо представнику народу України Надії Савченко двох жінок – Анжеліку Преснякову та Ольгу Сворак»,
– зазначили вожді бойовиків.

Реклама

Також наголошується,що Савченко, зокрема, намагається процес обміну полоненими зрушити з «мертвої точки», натомість київська влада лише критикує.

Зауважимо, що Преснякова Анжеліка Анатоліївна 19.12.1967 року народження та Сворак Ольга Богданівна 06.03.1986 року народження є серед числа осіб, що зникли в зоні проведення АТО, прізвища яких опубліковано на сайті Національної поліції України.

Також читають: Активісти «Автомайдану» влаштували під стінами МВС флешмоб «Казино внутрішніх справ»

Додамо, що в СБУ вже прокоментували цю інформацію.

«Ми раді будемо будь-якому звільненню На результат працює не лише наша Мінська група –експерти, волонтери, громадські діячі. Але ми раді передачі когось із наших громадян через політиків Фактично найголовніше – це звільнення людей. Головне, щоб «ЛНР» і «ДНР» не використали це для корисливих цілей»,
– підкреслив радник голови СБУ Юрій Тандіт у коментарі «Інтерфакс-Україна».

Також він висловив надію, що на цьому обмін заручниками завершиться, щоправда не став коментувати, коли саме Преснякову та Сворак передадуть українській стороні.

Джерело.

Реклама

Реклама