Шоу-бізнес
Вагітну Седокову образили фанати

Екс-солістка гурту Віа Гра Анна Седокова, яка на своїй стрінув в соцмережах ділиться шанувальників подробицями про своє життя, а віднедавна і про вагітність, образилася на фанатів, які останнім часом у мережі активно обговорюють вагітність співачки.

«Я зараз особливо вразлива!», — написала артистка. На що отримала у відповідь не дуже «добрі» коментарі стосовно її зовнішнього вигляду та навіть голосу. А також шанувальники не оминають увагою і потеревенити про батька майбутньої дитини, про що Седокова замовчує.

Сєдокова образилась на різку критику в її сторону та відповіла на це величезним постом на сторінці в соцмережі.

Реклама

Також читають: Вагітна Анна Седокова показала свій смішний живіт

«Невже, деякі люди настільки втратили почуття такту і порядності, що заглянути в труси іншій людині, тепер є нормою? А може артисти так часто стали ходити оголеними, що не показуючи свою попу, ти тепер здаєшся не є нормальним, що приховує щось або навіть дивним? Як можна заходячи до мене ж на сторінку, в коментарях у мене ж писати гидоти. Або так просто обговорювати — хто батько дитини … Невже не ясно, що вони зараз не свою картоплю з капустою в городі обговорюють, а життя людини. що я жива, зараз особливо вразлива. що я такий же абсолютно людина з емоціями і почуттями, що читаю все це, засмучуюсь, переживаю. що я як кожен на цій планеті, маю право на особисте життя та особливо це право має той чоловічок, який не обирав 15 років тому стати співачкою, йти в театральне або вчитися на телеведучу. Маленький Янголятко, просто вибрав мене. Я дуже щаслива і буду як тигриця оберігати цей вибір. Зрозуміло, що ніхто з нас не святий. Зрозуміло, що збираючись на кухні, ми наливаємо чай і моєму кістки тим, у кого життя цікавішим, ніж наша. Але прошу вас, не приходьте до мене додому в брудному взутті і не демонструєте свої причандали. Якщо у вас вдома прийнято какати в вітальні на килимі і ви настільки звикли, що вам навіть не смердить, то не судіть по собі інших людей. Деякі, роблять це в туалеті. Ось наприклад кіт Тіто! Навіть кіт знає, де цього місце. P.S. 6 ранку. Мені пора за роботу. Обіймаю «, — прокоментувала співачка.

Джерело.

Реклама

Реклама