Події
В Україні знайшовся свій AliExpress — китайці подали до суду

Китайська публічна компанія Alibaba Group, подала до суду на українця Костянтина Величка з метою позбавити права на торговельну марку ALIEXPRESS. Про це йдеться із визначення Солом’янського суду Києва від 10 січня 2017 року.

Причиною звернення до суду китайської компанії, що працює в сфері інтернет-комерції, стосовно діяльності уродженця Маріуполя Костянтина Величка, стало те, що в 2013 році Величко отримав свідоцтво на торгову марку ALIEXPRESS.

Як виявилося, використовувати однойменну торгову марку, відому в світі як один з найбільших онлайн-майданчиків з продажу, дозволила Державна служба інтелектуальної власності.

Реклама

Також читають: AliExpress змінює правила доставки для українців

Представники китайської компанії налаштовані рішуче відстоювати свої права та вимагають анулювати українцеві свідоцтво, видане Держслужбою, на відповідний знак товарів та послуг.

«Згідно з інформацією з соцмереж, повний тезка Костянтина Вікторовича Величко — виходець з Маріуполя, який проживає в Києві. У його анкетних даних в якості зайнятості зазначено «адміністратор проектів » Aliexpress.ua», » WellChina.com.ua» і » AlfaKitay.ru». Спершу Костянтин Величко працював модератором і консультантом в офіційній групі Aliexpress.com в ВКонтакте в компанії «AliExpress Russian», — йдеться у джерелі.

Джерело.

Реклама

Реклама