Авто
В Україні можуть підвищити штрафи за порушення правил дорожнього руху

Уряд на вчорашньому засіданні схвалив ініціативи Міністерства внутрішніх справ щодо обмеження максимальної швидкості в місті з 60 до 50 кілометрів на годину і підвищення штрафів за окремі порушення правил дорожнього руху.

Зокрема, за порушення правил дорожнього руху водіями в стані aлкoгольнoго сп’янiння, що призвело до cмeртi, передбачається покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 12 років з позбавленням права керування транспортними засобами від 5 до 10 років.

Крім того, Арсен Аваков запропонував обмежити швидкість руху транспортних засобів у населених пунктах до 50 кілометрів на годину.

Реклама

За його словами, така швидкість є оптимальною для забезпечення безпеки учасників дорожнього руху.

“Встановлено, що при зменшенні максимально допустимої швидкості з 60 до 50 кілометрів на годину кількість ДТП, в тому числі з тяжкими наслідками, істотно зменшується”, – зазначив міністр.

Також читають: Українських водіїв чекають нові газові «гойдалки»

Також пропонується суттєво підвищити штрафи за керування транспортним засобом особами, які не мають на це права, і за перевищення швидкості більш ніж на 50 кілометрів на годину. За останнє правопорушення пропонується встановити штраф у розмірі 3400 гривень, а за перші два – понад 10 тисяч гривень.

Крім цього, пропонується суттєво підвищити штраф за залишення місця ДТП.

Реклама

Реклама