Події
В центрі Львова зламане дерево рoзбилo автомобіль народної депутатки Оксани Юринець

Mitsubishi Outlander стояв на платному паркінгу

Сьогодні, 14 вересня, через сильний порив вітру на припарковане авто Mitsubishi Outlander в центрі Львова впало дерево.

Трапилося це близько 11:15 на платному паркінгу на вулиці Валовій, де година паркування коштує 8 грн. За попередньою інформацією, людей в салоні автомобіля не було, ніхто не пocтраждав. Дерево сильно пoшкoдилo дах автомобіля.

Реклама

Речниця патрульної поліції Львова Катерина Рибій уточнила ZAXID.NET, що на місце викликали слідчих та повідомили Галицьку районну адміністрацію.

Як з’ясувалося, автомобілем Mitsubishi Outlander постійно користується народна депутатка від БПП Оксані Юринець. Цю інформацію ZAXID.NET підтвердила помічниця депутатки Ярина Капітан.

За даними е-декларації Оксани Юринець, Mitsubishi Outlander 2011 року випуску у травні минулого року придбав її свекор Роман Юринець. Депутатка користується цим автомобілем на підставі довіреності.

Представник ЛКП «Зелений Львів» Володимир Чишинський зазначив у коментарі ZAXID.NET, що клен, який впав, старий, його злaмaв вітер.

«Дерево зламане навпіл в такій точці, що воно збереженню не підлягає. Протягом дня його мають зрізати», — розповів ZAXID.NET Володимир Чишинський.

За його словами, сьогодні у Львові у декількох місцях вітер повалив дерева. Але інші випадки не з такими наслідками, як на Валовій.

Водночас, за словами речника ЛКП «Львівавтодор» Олексія Хміля, підприємство не несе відповідальності за пошкодження машини, оскільки у їхні послуги входить лише облаштування місця паркування, встановлення розмітки та відповідних знаків, наявність касових апаратів та охоронців, які забезпечують паркування.

«На місце виїхали керівництво «Львівавтодору» і був присутній керівник парковки. Ми не несемо відповідальності за те, що на машину впало дерево. Також ми не відповідаємо за будь-які пошкодження, крадіжку автомобілів. Тут треба звертатися у Галицьку райадміністрацію та ЛКП «Зелений Львів». Ми орендуємо цю територію і платимо за це податки, а вони повинні це обслуговувати», — зазначив у коментарі ZAXID.NET речник ЛКП «Львівавтодор» Олексій Хміль.

P.S. Як розповіла ZAXID.NET Оксана Юринець на місці події, вона запаркувалася в 10:33 і має збережений талон на паркування, планує подавати до суду.

«Я сподіваюся, що зможу відстояти свої права і обов’язково подаватиму до суду, а суд вже хай з’ясує, хто несе відповідальність за розбиту машину. Зараз моя машина і речі в ній знищені», — сказала Оксана Юринець.

Реклама

Реклама