Події
В СБУ заявили, що можуть допомогти Росії з розслідуванням теракту в Петербурзі (відео)
В результаті теракту в пітерському метро загинули 14 людей

Служба безпеки України може допомогти Росії з розслідуванням теракту в Санкт-Петербурзі, якщо це буде необхідно. Про це в ефірі «112 Україна» заявив радник голови СБУ Юрій Тандіт.

«Є версії (у СБУ, — ред.), ми їх поки не коментуємо. Всі держави, які мають досвід боротьби з тероризмом, відгукнуться на будь-які заяви. Якщо потрібно буде, ми теж можемо допомогти, як і інші держави, які вже зробили заяви», — сказав він.

«Хочу поспівчувати сім’ям загиблих і постраждалих після терористичного акту, який стався вчора в Санкт-Петербурзі», — сказав Тандіт.

Реклама

Як повідомлялося, 14:40 3 квітня в метро Петербурга стався вибух у вагоні, який рухався по синій гілці метро. За уточненими даними, під час вибуху в метро Петербурга постраждала 51 людина, загинули 14 осіб.

Зазначимо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про посилення заходів безпеки в Україні у зв’язку з терактом в Петербурзі.

Також читають: Слідом за абонплатою, урядовці хочуть запровадити механізм автоматичного підвищення цін на газ, – Володимир Пилипенко

Джерело.

Реклама

Реклама