Події
В Одесі молдавським туристам влаштували «теплий» прийом (відео)

В Одесі група місцевих активістів із поліцією змусили молдавських туристів зняти георгіївську стрічку з машини.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook написав колишній керівник одеської організації «Правий сектор» Сергій Стерненко.

«Спочатку вони говорили, що це діти нав’язали, а пізніше версія змінилася на те, що начебто авто орендоване і вони не знають, чому на ньому висить символ російського тероризму. З небажаними в Україні гостями була проведена роз’яснювальна бесіда і на місце викликано співробітників поліції для складання протоколу про адмінпорушення», — написав він.

Реклама

Також він зазначив, що за словами «героїв» сюжету їх в цей же день пропустили з цією символікою прикордонники у ПП «Паланка», не сказавши їм нічого.

Пізніше Стеренко залишив ще один коментар щодо інциденту.

«Щоб уникнути спекуляцій. Звертаю увагу на те, що в Одесі добре ставляться до туристів. Але. Якщо ви їдете до нас — поважайте нашу країну, наші закони і майте на увазі, що будь-яка проросійська символіка, висловлювання або заклики — місцеві жителі дуже швидко пояснять, що вам тут не раді. Будьте ввічливими і не треба лізти в Україну із символікою, з якої вбивають наших громадян. І тоді все буде добре», — додав він.

Також читають: Бруд, цвіль, несправна сантехніка: Журналісти показали жахи відпочинку у дитячих таборах

Джерело.

Реклама

Реклама