Події
В Івано-Франківську медичні відходи, які необхідно утилізовувати, викидають на смітник – ЗМІ (фото)

На загальнодоступному смітнику, що позаду Івано-Франківської дитячої міської лікарні, було виявлено медичні відходи, які за законом повинні утилізовувати.

Зазначається, що при виявленні медичних відходів на загальнодоступному смітнику, підозра одразу впала на лікарню, адже мало ймовірно, що хтось із мешканців прилеглих будинків, використовує вдома медикаменти у таких великих кількостях.

Більш того, журналістам вдалося зафіксувати, як санітарка (як з’ясувалося згодом) лабораторії виносить на смітник пакет з використаною ватою, скарифікаторами, контейнерами від аналізів, тощо.

Реклама

У самій лікарні стверджують, кожне відділення здає їй «відходи», які фіксуються у журналі, складається відповідний акт. Всі використані медичні вироби зберігаються на складі з обмеженим доступом до моменту передачі їх фірмі, яка займається утилізацією відходів.

За словами працівників лікарні, контейнери від аналізів миються, дезінфікуються та викидаються. А от голки, скарифікатори, крапельниці, шприци та інші потенційно небезпечні засоби повинні утилізовуватися згідно з правилами.

«Утилізувати сьогодні всі скарифікатори було неможливо. У мене сьогодні було багато заборів крові, я не мала як. Я сьогодні одна на всю лікарню», — пояснила лаборантка.

Джерело.

Реклама

Реклама