Кримінал
Ушкоджене тiлo 12-річної школярки, що зникла кілька днів тому, виявили у Кропивницькому

12 грудня у Кропивницькому працівники поліції виявили тiлo дівчинки, яка перебувала у розшуку. Цілком імовірно, що йдеться про 12-річну Катерину Добродій, що загадково зникла 8 грудня.

Як повідомляє прес-служба поліції Кіровоградської області, судово-медичні експерти під час огляду виявили на тiлi неповнолітньої тiлеcні ушкoдження.

До слова, правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом умиcнoгo вбuвcтвa.

Реклама

Також відповідну інформацію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань Кримінального кодексу України.

Додамо, цілком імовірно, що йдеться про 12-річну Катерину Добродій, яка 8 грудня вранці пішла до школи та не повернулася.

Згодом з’ясувалося, що дівчина не була на заняттях як у школі, так і в репетитора з англійської, передає ТСН.

«Вона в мами так просила: мамо, можна я в школу не піду, будь ласка! Мама – така в них строга, каже: я дала їй 20 гривень на дорогу та просто її випхала, змусила йти до школи. І все, дитина пішла – і більше ніяк», – зазначала бабуся школярки Надія Гордова.

Крім того, за словами водіїв маршруток, які добре знали Катю, того дня жоден із них її не підвозив.

Дядько Каті Юрій Гордовий своєю чергою переконує, що за дві доби після зникнення раптово увімкнувся раніше відключений телефон дівчинки, а виявили його на землі неподалік її будинку. Чоловік припускає, що апарат могли підкинути.

Додамо, що до пошуків дитини, окрім правоохоронців, долучилися усі небайдужі, в тому числі військові та волонтери – дівчину шукали у всій Кіровоградській області, але куди вона могла зникнути, не знали ані рідні, ані у поліції.

Цікавим є і той факт, що нещодавно школярка захопилася інтернет-рухом, учасники якого розповідають про жaхливi історії, які з ними траплялися, змагаючись у такий спосіб за прихильників.

Реклама

Реклама