Події
Укрпошта запустила нову послугу бюджетної доставки
компанія «Укрпошта» з травня запустила нову послугу бюджетної доставки «Укрпошта Стандарт».

Про це йдеться у повідомленні компанії.

Як наголошується, тариф «Укрпошти Стандарт» на 20% дешевший від «Укрпошти Експрес», доплата за доставку в село є більш низькою, строки доставки складають від 3 до 6 днів, а тарифи на доставку відправлень до 30 кг є найдоступнішими.

«Таким чином, «Укрпошта» пропонуватиме клієнтам як послугу експрес-доставки протягом 24 чи 48 годин, що продовжує залишатись на 30-40% дешевшою, ніж у інших операторів, так і послугу стандартної доставки, коли клієнти зможуть отримати свої відправлення у межах 3-6 днів за найбільш привабливим економічним тарифом», — йдеться у повідомленні.

Реклама

— Є люди, які готові платити більше за доставку на наступний день чи товари, що потребують негайної доставки. А є клієнти, для яких саме економічний тариф є більш важливим, оскільки з’являється можливість продавати або купувати товар через канали e-commerce. Ми можемо запропонувати нашим клієнтам цей вибір: швидка чи економічна доставка, — зазначив в.о. гендиректора «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Також читають: Переможець «Євробачення-2009» у Москві виконав кавер на пісню Джамали «1944» (відео)

За його словами, «досвід показує, що вартість доставки не повинна перевищувати 6-7% від вартості товару, інакше послуга втрачає сенс».

— Тобто замовити і отримати поштою товар за 30-50 гривень неможливо, в результаті він обійдеться в два рази дорожче. Ми ж, на відміну від інших компаній, пропонуємо як прискорену, так і середньострокову бюджетну доставку, та даємо клієнту можливість самому визначитись з пріоритетністю, — додав Смілянський.

Джерело.

Реклама

Реклама