Економіка
«Укрпошта» запроваджує нові тарифи з 2018 року

З 1 січня 2018 року «Укрпошта» оновлює низку тарифів на відправлення внутрішньої кореспонденції. Такий крок є пов’язаним зі спрощенням тарифної сітки та змінами собівартості послуг.

Про це повідомляє прес-служба поштового оператора.

«Відповідно до змін, універсальну послугу пересилання посилок без оголошеної цінності, тарифи на яку затвердила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, покладено в основу тарифної сітки послуги «Укрпошта Стандарт». Тобто якщо клієнт забажає відправити посилку без оголошеної цінності масою до 10 кілограмів, то цю посилку буде оформлено як відправлення «Укрпошта Стандарт», а її вартість розраховуватиметься за універсальним тарифами. Таким чином, процес відправлення посилки стане простішим як для клієнта, так і для оператора відділення», – пояснюють представники «Укрпошти».

Реклама

Крім того планується, що зменшиться кількість тарифних зон і зміниться порядок розрахунку тарифів на такі посилки. Зазначається, що це дозволить запропонувати клієнтам більш доступні та конкурентні послуги за рахунок зниження вартості на посилках більшої ваги.

Також читають: Cкандaльнa Лобода стала ведучою українського шоу «Орел і решка»

Також, за словами представників компанії, відбудуться і оновлення тарифних зон для послуги «Укрпошта Експрес».

«Такі зміни дозволять оптимізувати витрати на надання послуг поштового зв’язку та підвищити заробітну плату поштовикам (витрати на оплату праці у структурі собівартості послуг складають до 70%)», – додають у прес-службі поштового оператора.

Реклама

Реклама