Економіка
Українців застерігають від нових «розводів» з картками «Приватбанку»

Приватизація «Приватбанку» отримала значний резонанс, зокрема й в інтернеті. Не оминули цю подію і шахраї.

Про це заявили у прес-службі Кіберполіції України.

Зокрема, шахраї активно поширюють інформацію про об’єднання «Приватбанку» і державного «Ощадбанку».

Реклама

«Шахраї телефонують жертві (не обов’язково клієнту «Приватбанку»), і представляються працівниками служби безпеки «Ощадбанку» та зловживаючи довірою громадян, дізнаються чи є потерпілий клієнтом «Приватбанку». Якщо цей факт підтверджується, то людині повідомляють, що у зв’язку з об’єднанням цих банківських установ, клієнту терміново потрібно перевести кошти з рахунку «Привату» на новий, оформлений в «Ощадбанку», картковий рахунок», – розповіли у кіберполіції.

Також читають: «Алло, це Ощадбанк»: у мережі попередили про нове телефонне шахрайство+

Під час спілкування зловмисники намагаються дізнатися інформацію про номер банківської картки, CVV код, пароль до інтернет-банкінгу та інші дані.

Після отримання цих даних шахраї отримують доступ до рахунку і намагаються перерахувати кошти.

Для цього, вони знону телефонують жертві та повідомляють, що на мобільний відправлено смс, за допомогою якого й буде здійснено переказ коштів з картки «Привату» на нову карту «Ощаду» або за допомогою вказаного смс-повідомлення колишньому клієнту «Привату» необхідно активувати, знову ж таки, нову картку «Ощаду». Ці смс – коди доступу до ресурсу «Приват 24».

Як наголосили у відомстві, це досить примітивна схема шахрайства, однак вона працює, тож закликають українців бути дуже обережними.

Джерело.

Реклама

Реклама