Політика
Українців попередили, що у Китаї в них братимуть відбитки пальців

З 10 лютого 2017 року у міжнародному аеропорту Шеньчжень запроваджується процедура отримання відбитків пальців іноземних громадян віком від 14 до 70 років. Про це повідомили у департаменті консульської служби МЗС України.

За повідомленням, дану процедуру Китай планує поступово впроваджувати протягом 2017 року у пунктах пропуску на кордоні країни.

«Не підлягатимуть цій процедурі такі категорії громадян: а) громадяни-власники дипломатичних паспортів і громадяни, яким оформлено спеціальну дипломатичну візу; б) громадяни країн, з якими КНР укладено двосторонні угоди щодо незастосування процедури взяття відбитків пальців; в) офіційні особи у ранзі заступника Міністра і вищих рангів та супроводжуючі їх особи-члени офіційних делегацій відповідно до чинних процедур Міністерства громадської безпеки КНР; г) громадяни, в яких немає можливості взяти відбитки пальців (інваліди)», — йдеться у повідомленні департаменту.

Реклама

Також відбитки пальців іноземця можуть бути взяті в особливих випадках за окремим рішенням Міністерства громадської безпеки КНР, зазначили у МЗС.

Також читають: Зменшити ризик для Європи: МВС України готове до запровадження додаткового контролю на кордоні через безвіз — Аваков

Джерело.

Реклама

Реклама