Події
Українці врятували туристів від акули в Єгипті: з’явилася інформація про героїв

Під час літньої відпустки в Єгипті двоє українців організували порятунок людей від акули. Один з героїв виявився співробітником ГСЧС, а інший — підприємцем з Ужгорода.

Про це повідомили в прес-службі Головного управління ГСЧС України в Києві на сторінці в Facebook.

НП сталася в місті Марса-Алам 5 серпня. За інформацією видання Turprofi, в воді перебувала група людей, коли до берега наблизилася акула. Вона напала на 20-річну дівчину з Австрії і травмувала її. Поруч виявився 52-річний підприємець з Ужгорода — Михайло Волошин, він витягнув туристку з води на берег.

Реклама

Однак загроза для людей не минула, оскільки акула продовжувала кружляти біля берега. Тоді на допомогу прийшов київський рятувальник Юрій Білецький.

«Юрій Білецький, начальник частини пожежно-рятувальних робіт на водних об’єктах Головного управління ГСЧС України в м.Києві. Перебуваючи в літній відпустці разом зі своєю сім’єю в місті Марса-Алам, що в Єгипті, Юрій організував евакуацію людей з води, під час нападу акули на 20-річну дівчину … Перебуваючи на пляжі, він почув крики на допомогу і отримав інформацію, що в воді знаходиться акула, яка вже напала на дівчину», — розповіли в ГСЧС.

Також читають: Трaгедія на Кіровоградщині: четверо людей загадково втoнули у ставку

«Наш герой, оперативно оцінивши обстановку, зрозумів, що місцеві рятувальники не приймають ніяких масштабних дій по евакуації людей з води, тому Юрій скористався можливістю евакуації людей з допомогою рятувальних човнів», — додали у відомстві.

При цьому очевидці події розповіли, що єгипетські рятувальники лише свистіли в свистки, реальним порятунком людей займалися саме українці.

«Юрій працює в Київському гарнізоні 8 років і врятував на воді не одне життя. Тому навіть перебуваючи у відпустці, не зміг спокійно спостерігати за тим, що відбувається та загрожує життю і здоров’ю людей», — розповіли київські рятувальники.

Джерело.

Реклама

Реклама