Авто
Українці масово скуповують б/у авто: продажі зросли в 20 разів

За підсумками перших п’яти місяців частка легкових автомобілів, що були в експлуатації, на первинному ринку України досягла 38%. За цей період їх було зареєстровано 18,2 тис. шт., що в 5,6 рази більше ніж торік, повідомляє асоціація “Укравтопром”.

За останній весняний місяць в Україні було поставлено на облік 4 тис. 522 легкові автомобілі з пробігом. У порівнянні з результатом травня минулого року спостерігається більш ніж 20-кратне зростання.

П’ятірка марок-лідерів в первинних реєстраціях легкового секонд-хенду в травні повністю збігається з підсумковими даними за п’ять місяців цього року.

Реклама

На першій позиції четвертий місяць поспіль перебуває Renault. У травні було зареєстровано 886 б/у авто цієї марки, що становить 56% від загального обсягу реєстрацій легкових Renault.

Другий рядок рейтингу також четвертий місяць поспіль займає Volkswagen з результатом 782 шт., а це дві третини від загальної кількості реєстрацій авто цієї марки.

Також читають: З нагоди безвізу: відома авіакомпанія влаштувала розпродаж квитків

З початку року незмінно на третьому місці Skoda – 573 шт. Процентне співвідношення б/у й нових Skoda в травні склало 51/49.

Зберігає четверте місце в цьому році марка Opel, б/у автомобілі якої реєструються значно частіше від нових, а саме 392 шт., або 94% травневих продажів цього бренду.

Замикає п’ятірку найбільш популярних в Україні іномарок з пробігом – Nissan, в активі якого 247 первинних реєстрацій. В результаті частка б/у машин у внутрібрендових продажах Nissan склала 42%.

Джерело.

Реклама

Реклама