Без рубрики
Українські конструктори розробили новітній ракетний комплекс

Українські конструктори розробили новітній ракетний комплекс, який здатний вражати важливі цілі навіть на території противника. Правда зробили вони це не для української армії, а для іноземного замовника.

Як повідомляє Радіо Свобода, два державні підприємства розпочали роботу над оперативно-тактичним комплексом «Грім» після закриття проекту зі створення оперативно-тактичного комплексу «Сапсан» 2013 року. На розробку нового комплексу, зазначив гендиректор та головний конструктор Леонід Шиман, підприємство не брало коштів у держави, а залучало кредитні ресурси.

Наразі у комплексу є іноземний замовник, повідомляє гендиректор, однак розробники сподіваються, що його виробництво буде замовлене й для української армії. Самі конструктори зазначають, що для Міноборони цей комплекс буде коштувати у 6 разів дешевше, оскільки проектування дослідних зразків здійснюється за рахунок коштів замовника і не вимагає бюджетних коштів.

Реклама

Також Читають: Керівництво Samsung у Китаї стало на коліна, просячи вибачення за Galaxy Note7

За словами головного конструктора, події у Криму та на Донбасі продемонстрували необхідність наявності в української армії високоточного озброєння.

«У світлі останніх подій, з’явилася можливість використовувати наш науково-технічний потенціал для створення нових видів озброєння, пов’язаних з оперативно-тактичним ракетами. Це озброєння дозволяє попереджувати напад агресора з-за кордону, вражаючи будь-які техногенні об’єкти, які знаходяться, в тому числі, й на його території. З вересня ми активно продовжуємо роботу, заповнюємо двигуни так, щоб в грудні вони пішли на стендові і льотні випробування»,
– повідомив Шиман.

Джерело.

Реклама

Реклама

Tag