Політика
«Українські» двигуни в КНДР: Турчинов відповів на звинувачення Nеw Yоrk Tіmеs

Україна завжди дотримується всіх взятих на себе міжнародних зобов’язань, тому підприємства українського оборонного й авіакосмічного комплексів не поставляли зброю і військові технології в Північну Корею.

Про це заявив Секретар РНБО України Олександр Турчинов, передає прес-служба відомства.

За його словами, поширена Nеw Yоrk Tіmеs інформація є помилковою.

Реклама

«Ця інформація не має під собою жодних підстав, є провокаційною за змістом, і, швидше за все, спровокована російськими спецслужбами для прикриття власних злочинів», — сказав Турчинов.

Він зазначив, що Україна вважає правлячий режим Північної Кореї «тоталітарним, небезпечним і непередбачуваним, і підтримує всі санкції проти цієї країни».

«Так само, як і санкції проти Російської Федерації, режим якої все більше стає схожим на північнокорейський», — зазначив Турчинов, додавши, що з початку агресії РФ проти нашої країни в 2014 році «Україна повністю припинила поставки зброї, військової техніки та військових технологій у Росію».

«Україна не постачала ракетні двигуни і будь-які ракетні технології в Північну Корею. Вважаємо, що ця антиукраїнська кампанія спровокована російськими спецслужбами для прикриття своєї участі в північнокорейських ядерних і ракетних програмах», — підсумував Секретар РНБО.

Нагадаємо, за даними NYT, російська ракетна компанія «Енергоатом», яка має тісні зв’язки з «Южмашем», могла зіграти роль у передачі ракет, можливо, українського походження Північної Кореї.

Джерело.

Реклама

Реклама