Події
Україна закрила «Шегині»: Саакашвілі на автобусі перетнув кордон

Екс-глава Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі на автобусі встиг проїхати польський кордон. Україна перекрила пункт пропуску «Шегині» (Львівська область. — Ред.).

Про це стало відомо під час трансляції стріму з місця подій на YouTube-каналі UMN.

Він пройшов прикордонний контроль на польській стороні. Політика поінформували, що його чекають проблеми з перетином кордону України. Зараз Саакашвілі перебуває в буферній зоні.

Реклама

У свою чергу нардеп від Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм, який перебуває на території Польщі написав: «Маразм міцнішав. Автобус з Михайлом Саакашвілі заїхав на прикордонну територію, після чого опинився відрізаним від всієї колони журналістів і депутатів».

«За словами польського прикордонника, українська сторона зажадала повністю припинити проїзд транспорту з польської сторони до вирішення ситуації. Тобто, до перевірки першого автобуса «, — йдеться в тексті.

Нагадаємо, рух поїзда «Інтерсіті» маршрутом Перемишль-Київ, у якому в неділю, 10 вересня, збирався їхати Саакашвілі, було затримано. Причина — вимога до політика покинути вагон.

Пасажирам затриманого поїзда «Інтерсіті», які стали заручниками ситуації, запропонували їхати автобусами, які надасть «Укрзалізниця». Вартість квитків пообіцяли компенсувати на території України.

Близько 17:00 стало відомо, що Саакашвілі купив квиток на ще один поїзд «Інтерсіті», однак, його не захотіли пускати в вагон.

У зв’язку з цим, політик скасував поїздку на «Інтерсіті» та вирішив їхати в Україну автобусом.

Реклама

Реклама