Світ
“Україна йде в майбутнє”: вчений із Росії запалив соцмережу постом про поїздку до Києва

Російський вчений-фізик і блогер Валентин Гаденофф, що живе в Швеції, після своєї поїздки до Києва написав резонансний пост про Україну, яка “йде в майбутнє”.Відповідна інформація з’явилася у Facebook на сторінці Гаденоффа, передає “Обозреватель”.

Він розвінчав пропагандистські міфи про Україну: “Життя тут б’є ключем, люди дуже активні і дуже виховані, у вас недопалків на вулиці менше ніж у Швеції, ця деталь мене взагалі вразила”.

Він зізнався, що в українців він побачив високу свідомість і відкритість.

Реклама

“Називати українців фашистами – це зрада, через цю брехню гинуть люди – а це глибока зрада. Я говорю з усіма виключно російською і ні в кого не виникає думки навіть косо подивитися на мене”, – написав вчений.

“Росіяни, відкрийте очі на реальність і задумайтеся, Україна йде в майбутнє! Мені здається, Європа це зрозуміла, таких титанічних розмірів людський потенціал упускати не можна”, – наголосив блогер.

“Я вражений кількістю людей із вищою освітою! Навіть не сумніваюся, що в України все вийде, повертатися в совок ніхто не хоче… Україна – з якої ми всі власне і з’явилися – ви, напевно, забули про Київську Русь!” – додав Гаденофф.

Цей пост зібрав 2,5 тисячі лайків і майже 300 репостів.

Також читають: “Слова зайві”: Вакарчук показав, як Львів вшановує пам’ять Кузьми Скрябіна (відео)

Багато коментаторів, не тільки з України, але і РФ, погодилися з ученим і подякували йому за теплі слова про Україну.

Пост Гаденоффа викликав запеклу дискусію серед прихильників і противників політики Кремля.

Реклама

Реклама