Світ
«Україна — це шматок РPосії»: в ефірі КремльТВ зробили нахабну заяву

Заступник голови Комітету Ради Федерації з науки, освіти та культури Сергій Рибаков назвав Україну шматком Pосії, який від останньої наcильно відіpвали.

Відповідна заява була зроблена в ефірі програми «Час покаже» 13 листопада на пропагандистському «Первом канале».

У студії у той момент обговорювали слова секретаря РНБО Олександра Турчинова про те, що Росія стягує до кордонів України військові сили, які планує «перефарбувати» під миротворців ООН.

Реклама

«Турчинов — це представник Америки. Волею-неволею Трамп став президентом у той момент, коли весь світ опинився на переломі. І йому доведеться вирішити дуже серйозну глобальну задачу — переходу від гегемонії, якою нарешті Америка покористувалася 25 років, до багатополярного миру. Величезна інтерція всієї американської машини вимагає загострення ситуації, зокрема і на Донбасі», — сказав Рибаков.

На думку політика, при цьому Україну як окрему державу ніхто не сприймає.

«Ця машина ломиться вперед і вимагає далі війни, вимагає проекту «Анти-Росія». Але проект «Анти-Росія» може існувати тільки на крові, тільки шляхом війни і шляхом жахливого знущання над територією України. Для будь-якого нормального американця, зокрема керівника американського, Україна — це просто-напросто частина Росії. Це шматок, який від неї насильно відірвали. І ніхто з нормальних американців не сприймає Україну як самостійну країну», — сказав Рибаков.

«Україна — це шматок, який відірваний від Росії для того, щоб заважати жити Росії», — підсумував член Ради Федерації.

На відео дивіться із 25 хвилини:

Реклама

Реклама