Шоу-бізнес
«Україна має талант»: дитина своїм виступом довела зал до сліз (відео)

На талант-шоу «Україна має талант. Діти», яке транслює один з українських телеканалів, 11-річний Артем Венгринович виступив із незвичайним номером. У розмовному жанрі хлопчик прочитав монолог від імені сироти, яким вразив журі та весь зал.

Артем розповів історію про те, як помирав його дитбудинковий друг і задавав питання дорослим, від яких у них текли сльози.

«У дитбудинку у мене є друг. Точніше, був один. Одного разу я прибігав відвідати його в лікарні. Стою я на підвіконні, тримаюся однією рукою за віконну раму і чую: тітка Олено, а можна я не помру? Літня, за 70 років санітарка, здригнулася всім тілом. Звикнути до такого не можна. Не вміє людина до такого звикати», — читав Артем.

Реклама

«А рак, СНІД, багато інших смертельних хвороб, які ви не можете перебороти. Ви не те, щоб не можете, ви не хочете. Я стою, тримаюся за віконну раму і розумію, що я зараз повинен танцювати перед Сашком, розповідати, що твориться на вулиці, як пацани люблять грати у футбол, сніжки, хокей, у що там вони люблять грати?» — запитує Артем.

«У нас на рік зникає безвісти десятки тисяч пацанів і дівчат. А вам ніколи! У вас же є важливіші справи. Таких як ми, сиріт, можна залишити на потім», — виступаючи, говорив Артем.

Свій виступ хлопчик закінчив «листом від мами».

Члени журі та публіка в залі відзначили його талант. Артем пройшов до наступного етапу талант-шоу.

Також читають: У три рази дешевше: Авакову вказали, як потрібно купувати машини для поліції

Джерело.

Реклама

Реклама