Політика
Україна домовилася про спрощення візового режиму із мусульманською країною

В середу, 1 листопада, Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з королем Саудівської Аравії Салманом ібн Абдул-Азіз Аль Саудом домовилися про спрощення візового режиму між країнами, зокрема – про зниження візових ставок.

Про це Порошенко заявив на прес-конференції після зустрічі.

«Було досягнуто дуже важливі домовленості про спрощення візового режиму. На сьогодні візи до Саудівської Аравії є для українців найдорожчими серед усіх країн світу, а візи до України – найдорожчі для саудитів. Ми з королем домовилися про рішуче зниження ставки зборів», – розповів український президент.

Реклама

Порошенко наголосив, що спрощення візового режиму між Україною та Саудівською Аравією є важливим для мусульманської спільноти в Україні.

«В Україні проживає до 2 мільйони мусульман. Є релігійні обміни та можливість для мусульман-українців здійснити хадж (паломництво до священних для мусульман міст Мекки та Медини в Саудівській Аравії). Ми домовилися про максимальне спрощення процедури хаджу. З українського боку ми розробимо кілька ініціатив, які дозволять захистити права українців-мусульман», – розповів Президент України.

Реклама

Реклама