Події
Убивство патрульних у Дніпрі: сім’ї розстріляної дівчини-копа відмовили в пільгах

Мати загиблої під час перестрілки зі злочинцем у Дніпрі поліціянтки Ольги Макаренко розповіла, що її родині відмовили в положених пільгах після смерті дочки.

Про свою проблему мати загиблої повідомила в ефірі ранкової програми на телеканалі NewsOne.

«Дочка загинула під час виконання, але нам кажуть, що ми не маємо права на пільги. Нам надали допомогу одразу після події, але відмовлено в пільгах. Наприклад, на безкоштовне харчування в школі, щодо комунальних послуг… Нам сказали, що поліція не прирівнюється до колишньої міліції, є нюанси, яких ми не можемо домогтися», — розповіла вона.

Реклама

Також читають: На Одещині пограбували банк: опублікували фото та відео

У свою чергу колишня глава Нацполіціі Хатія Деканоїдзе. яка перебувала в студії, наголосила, що в поліції повинні негайно відреагувати на цю інформацію.

«Сподіваюся, що керівники в поліції це почули і піде відповідна реакція… Хочу висловити співчуття, у мене слів немає. Впевнена, що реакція буде вже скоро», — зазначила Деканоїдзе.

Нагадаємо, в неділю, 25 вересня, в Дніпрі біля автовокзалу розстріляли поліціянтів. Співробітник патрульної поліції Артем Кутушев загинув на місці, а його напарниця Ольга Макаренко померла в лікарні.

Джерело.

Реклама

Реклама