Шоу-бізнес
«UA:Перший» пояснив, чому не показав виступ ONUKA на Євробаченні-2017

Телеканал «UA:Перший» пояснив, чому запустив рекламу під час виступу ONUKA на Євробаченні-2017. Там пояснили, що телеканал має зобов’язання перед рекламодавцями, тому не міг скасувати вихід реклами.

Про це мовиться на Facebook-сторінці «UA:Перший».

«Сітка телевізійного мовлення передбачає рекламу, яку, на жаль, не можна скасувати, адже телеканал UA:Перший має зобов’язання перед рекламодавцями», – зазначається у повідомленні.

Реклама

Там додали, що практика прямих ефірів передбачає наявність інтервал-актів: виступів виконавців між основними номерами шоу для публіки у залі.

«Таку версію шоу можуть побачити глядачі у залі, які придбали квитки, а також глядачі офіційного YouTube-каналу Eurovision Song Contest, який наживо транслює шоу без виходу на рекламу. Інші офіційні мовники роблять рекламні перерви у трансляціях. Такі правила діють для всіх партнерів Євробачення»,– мовиться у роз’ясненні телеканалу.

Окрім того, у повідомленні «UA:Перший» наголошується, що телеканал надав можливість переглянути наживо фінал Євробачення-2017 без перерв у високій якості на своєму сайті.

Також читають: Блогер звинуватив Джамалу в результатах виступу України на «Євробаченні»

Джерело.

Реклама

Реклама