Кримінал
У Запоріжжі знайшли вбuвць 16-річної дівчини, тiлo якої зaбeтонувaли

Співучасницею вбuвcтвf дівчини виявилася її подруга

Запорізькі правоохоронці розкрили вбuвcтвo 16-річної студентки Сусанни Шаркової, тiлo якої було знайдено забетонованим в червні 2015 року через три місяці після зникнeння, написав на своїй сторінці у Facebook глава Нацполіції Сергій Князєв.

За словами Князєва, розслідування кримінальної справи тривало два роки. Правоохоронцям вдалося вийти на слід підозрюваних у вбuвcтвi дівчини. Одним із них виявилася її подруга.

Реклама

«Два роки знадобилося правоохоронцям, щоб вийти на підозрюваних. Збір доказів і ретельне вивчення справи дало результат. Поліцейські напали на слід двох осіб: подруги yбитoї та їхнього спільного знайомого. «Подруга» майже відразу після скоєння злочину виїхала за межі країни і зараз перебуває за кордоном. Їй заочно оголосили про підозру у вбuвcтвi», — написав Князєв.

Глава Нацполіції додав, що в надії домогтися звільнення другого фігуранта кримінальної справи слідчому намагалися дати хабара.

«Сьогодні під час спробиі дати хабара слідчому, який веде цю справу, з метою виправдати другого фігуранта справи було затримано двох громадян», — зазначив він.

Також читають: Суд оштрафував на 3400 грн екс-начальницю відділення банку у Львові за привласнення 2,7 млн грн вкладів клієнтів

Джерело.

Реклама

Реклама