Події
У Запоріжжі побилися жінки-патрульні (відео)

Одна з жінок образилася на те, що її не пропустили поза чергою.

У Запоріжжі вибухнув скандал в патрульній поліції: на очах у кількох десятків колег одна патрульна побила іншу. Як пише ТСН, в результаті події 28-річну лейтенанта поліції госпіталізували. Бійка трапилася в приміщенні головного обласного управління Національної поліції.

У той день офіцери отримували службові посвідчення. Одна з жінок образилася на те, що її не пропустили поза чергою. Виникла сварка, що переросла в бійку.

Реклама

Постраждала, не дочекавшись результатів службової перевірки, звернулася в прокуратуру із заявою на кривдницю. У поліції звинувачення в симуляції службового розслідування відкидають, повідомляючи, що про все сповістили Київ і чекають наказу зі столиці.

«Як тільки з Києва нам повернеться наказ… буде прийнято рішення керівництвом департаменту», – заявив керівник місцевої патрульної поліції Роман Пилипенко.

Патрульна, обвинувачена в побитті, намагалася перевестися в Дніпро, але їй в цьому відмовили. Після цього керівництво відправило її на курси. Спілкуватися з журналістами жінка не бажає.

Також читають: Журналісти під виглядом бойовиків запропонували Савченко відкрити посольство «ЛДНР» в Києві (відео)

Джерело.

Реклама

Реклама