Кримінал
У Запоріжжі мати намагалася продати новонароджену доньку за 7 тис. доларів
Зловмисників затримали під час отримання пачки доларів в обмін на продаж дівчинки, яка з’явилася на світ 11 травня

У Запоріжжі 24-річна жінка намагалася продати свою новонароджену доньку за 7 тис. доларів. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Жінка та її чоловік, який не є батьком дитини, не бажаючи виховувати і утримувати її, заздалегідь підшукували, кому продати ще ненароджену дочку. Думаючи, що знайшли потенційного покупця, вони вийшли на людину, яка повідомила про злочин, що готується, в поліцію і таким чином запобігла йому.

Зловмисників затримали під час отримання пачки доларів в обмін на продаж дівчинки, яка з’явилася на світ 11 травня. Тепер їм загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі за організацію торгівлі людьми у відповідності з пунктом 3, ст. 149 Кримінального Кодексу України — «Торгівля людьми».

Реклама

Також читають: На Прикарпатті обвалився корпус коледжу: перші фото руйнувань

Дівчинка народилася здоровою, її вага 3 220 грамів, зріст — 51 сантиметр. Її життю нічого не загрожує. Зважаючи на затримання обох батьків, вона знаходиться в пологовому відділенні однієї з лікарень Запоріжжя.

«Оскільки її біологічну матір і вітчима, швидше за все, чекає тривалий термін ув’язнення, дитина має бути передана найближчим родичам. Якщо і вони відмовляться від її виховання, тоді стане питання про передачу дівчинки під опіку», — написав Геращенко.

Джерело.

Реклама

Реклама