Події
У зал Ради закинули димову шашку (відео)

Левченко запалив димову шашку у залі Ради

«Я ту шашку запалив і запалю ще багато разів, щоб не було цих зрадників тут», — сказав нардеп

Позафракційний нардеп Юрій Левченко заявив, що він запалив димову шашку в залі Верховної Ради. Про це він сказав з парламентської трибуни, трансляцію вів телеканал «112 Україна».

Реклама

«Я офіційно заявляю з трибуни ВР і беру на себе відповідальність, ту димову шашку запалив я, і я вважаю, що я зробив правильно, тому що я б цей парламент спалив, щоб він не робив те, що він робить, ті антиконституційні речі, щоб ви не порушували присягу, щоб ви усі не знущалися над українським народом. Тому так, я ту шашку запалив і запалю ще багато разів, щоб не було цих зрадників тут», — сказав Левченко.

Раніше кореспондент «112 Україна» зазначив, що в залі дим і відчувається відповідний запах.

«Під час розгляду другого з законопроектів про особливий статус Донбасу та про особливості самоврядування, під час виступу Сергія Соболєва з «Батьківщини» залетіла до залу димова шашка. Вона залетіла чи то з дверей, орієнтовно з місця, де сидить фракція «Самопоміч». Хто закинув — не знаємо. Помітили, що Андрій Тетерук з НФ прибирав наслідки, прибирав цю димову шашку. Зараз сесійна зала і президія оповиті легким димом, чуємо його запах», — сказав кореспондент.

Він зазначив, що засідання не переривали через задимлення.

Також читають: Рада продовжила на рік особливий статус Донбасу

Реклама

Реклама