Кримінал
У військовій частині у Волинській обл. бійка військовослужбовців закінчилася смертю одного з них
Призначено проведення службового розслідування

В одній з військових частин Володимир-Волинського гарнізону в результаті бійки між військовослужбовцями-контрактниками загинув один з них. Про це повідомили в прес-службі оперативного командування «Захід».

«Попередньо встановлено, що кілька військовослужбовців військової служби за контрактом, у позаслужбовий час, в одному з громадських місць проводили свій вільний час на власний розсуд. В результаті між військовослужбовцями виник спір, який призвів до бійки, в результаті якоъ один з військовослужбовців отримав травму, несумісну з життям», — йдеться в повідомленні.

Також читають: «Депутат дістав свої яйця і…» Соцмережі розсмішило фото з Ради

Реклама

У військової частини призначено службове розслідування. Правоохоронними органами за даним фактом внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне провадження.

Зазначимо, сьогодні вранці в штабі АТО повідомили, що в результаті необережного поводження зі зброєю на Донбасі загинули двоє військовослужбовців. Також повідомлялося, що внаслідок вибуху у Вінниці загинув 20-річний військовослужбовець, ще один був поранений, крім того, поранення отримали двоє цивільних осіб.

Джерело.

Реклама

Реклама