Події
У Варшаві п’яний 22-річний поляк напав на пару українців через їх національність
Нападникові загрожує три роки позбавлення волі

У Варшаві відбувся напад на громадян України, 29-річну жінку та 30-річного чоловіка, через те, що вони розмовляли між собою українською мовою, передає «Радіо Польщі».

«На пару українців напав 22-річний чоловік. Йому не сподобалося, що іноземці спілкувалися рідною мовою. Кривдник почав спочатку ображати і принижувати їх, а потім побив чоловіка та обприскав їх з газового балончика. Нападника затримала поліція. Йому загрожує три роки позбавлення волі», — йдеться в повідомленні.

Інцидент стався у варшавському районі Мокотув.

Реклама

«Йому не сподобалося, що пара спілкувалася між собою на іншій мові. Коли жінка не відповіла на вульгарні висловлювання нападника, той підбіг до її партнера і почав бити його кулаками в обличчя та голову, завдавши йому кілька ударів. На прохання і плач переляканої жінки кривдник ніяк не реагував. У певний момент потерпілому вдалося вирватися. Тоді нападник обприскав їх обох сльозогінним газом. Крім того, він постійно вульгарно висловлювався на расовому ґрунті і зневажав їх з приводу їх національної приналежності», — розповів Роберт Конюши з Районної комендатури поліції Варшава II.

Також читають:  ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОБИТТЯ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛЯРКИ В ГДАНСЬКУ Є «КРЕМЛІВСЬКИМ ФЕЙКОМ» (ВІДЕО)

Пара сховалася від нападника в ресторані, який був поблизу. Однак той не здавався.

«Чоловік почав бити плечем у вхідні двері, вигукуючи, щоб йому віддали українців і він розбереться з ними», — додав Роберт Конюши.

Потерпілі викликали на місце поліцію. Правоохоронці затримали агресора, коли той намагався увірватися в заклад. Ним виявився 22-річний Адріан М., який був у стані алкогольного сп’яніння.

Джерело.

Реклама

Реклама