Кримінал
У центрі Києва вибyхнyв автомобіль, є жeртви (відео)

В результаті вибyхy автомобіля в Києві в районі Бессарабської площі зaгинyв, за попередньою інформацією, водій-чеченець, що служив в зоні АТО на Донбасі. Про це кореспонденту «112 Україна» повідомив чоловік, який відрекомендувався родичем постраждалих.

«Тут двоюрідний брат потерпілого. У машині був Тимур Махаурі. Вони були громадянами Грузії. Він був чеченець. Машина була на грузинських номерах», — сказав він.

Також Леонід, один Тимура уточнив, що, на його думку, «є слід з Росії», можливо йдеться про замовне вбивcтвo.

Реклама

«Він був чеченець. Або громадянин Росії – не знаю. Машина була на грузинських номерах. Він був нашим, виступав за Україну. Я думаю, є слід з Росії», — повідомив він.

Інформації про те, хто були жінка з дитиною уточнити поки не вдалося.

Також з журналістами поспілкувався Тимерхан Манаєв, який заявив, що особисто знав Тимура, зaгиблoгo в авто.

«Це Тимур Махаурі. Він перебував у нашому батальйоні імені Джохара Дудаєва. Він активно брав участь ще в чеченській війні, його Кадиров називає своїм особистим ворогом. За ним давно полювали. Швидше за все це і є їх слід», — сказав Тимерхан Манаєв.

При цьому він сказав, що точно не знає, хто були жінка і дитина. Також Манаєв сказав «я думаю, це російський слід». На питання «чи були погрози представникам батальйону?» він відповів стверджувально.

«Були. Його не один раз намагалися підірвати. Два рази в Грузії підривали, кілька разів стріляли. На фронт теж з нами їздив», — сказав Тимерхан Манаєв.

Реклама

Реклама