Цікаво
У тому числі Гарвард: Випускник київського ліцею поступив відразу в 10 американських вузів

За словами киянина, українцям не складно вступити в іноземні інститути. Випускник київського фінансово-правового ліцею Георгій Солодко вступив до Гарварду, а також ще дев’ять американських вузів. Про це повідомляє КР.UA.

Георгія зарахували в університети Стенфорда, Дартмута, Колумбійського, Північно-Східного, Бостонського, Колгейтского університетів, а також коледж Вассар і університетів Вандербільта і Тафтса. За словами українця, він вибрав ці вузи тому, що вони дуже сильні в плані навчання.

«Коли інші однолітки відвідували школу, на вихідних відпочивали, мені випало складне завдання, на яке пішов сам і свідомо. Спочатку було страшно, нервував. Але спокуса вчитися в престижному університеті перемогла невпевненість. Вибрав американські вузи тому, що в економіці, яка мені подобається, вони сильні і кращі», — каже хлопець.

Реклама

Також читають: Порятунок літака в Туреччині: український пілот пояснив, чому поставив на аватарку фото Лаврова

Георгій розкрив всі труднощі на шляху абітурієнта. В Україні є відділення американської Ukraine Global Scholars, яка надає всю інформацію про навчання в США.

«По-перше, їхати в Америку не треба. Все можна зробити за допомогою інтернету і здати іспити в рідному місті. Головне – запастися терпінням, — радить юнак. Термін подачі документів в американські університети на 9 місяців раніше, ніж українські. Дедлайни подачі заявки до 1 січня. Іспити починаються з грудня по лютий. Результати можна дізнатися у квітні.

Джерело.

Реклама

Реклама