Події
У Тернополі жінка покинула двох дітей у замкненій квартирі на Великдень
Жінка святкувала Великдень, поки її діти, не маючи ніякої іншої їжі, крім вермішелі швидкого приготування, сиділи наляканими в порожній квартирі

У Тернополі 28-річна жінка залишила своїх дітей в замкненій квартирі на Великдень. Про це повідомляє прес-служба управління Нацполіції в Тернопільській області.

До поліцейських надійшло повідомлення про те, що в одній із багатоповерхівок на масиві Дружба у Тернополі в зачиненій квартирі кричать діти. Правоохоронці негайно виїхали за вказаною адресою.

На місці події з’ясувалося, що 4-річного хлопчика і 10-річну дівчинку вдома закрила мати ще 16 квітня. 28-річна жінка святкувала Великдень, поки її діти, не маючи ніякої іншої їжі, крім вермішелі швидкого приготування, сиділи наляканими в порожній квартирі.

Реклама

Коли через добу мати так і не повернулася, діти почали голосно кричати і кликати на допомогу, бо телефонів у них не було. На плач дітей звернули увагу сусіди і викликали поліцію.

Щоб звільнити маленьких бранців, довелося викликати пожежників і за допомогою драбини спускати малюків з 5-го поверху.

Також читають: От тобі маєш і покарання: У Насірова нова посада! Українці цього не пробачать!

Дітей помістили в «Центр психологічної реабілітації дітей», де з ними почали працювати психологи, інформацію про них також направили в службу у справах дітей Тернопільської міськради. Їхню мати розшукали лише за кілька годин, вона була напідпитку.

Стосовно жінки складено протокол за статтею 184 КУпАП — невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків з виховання дітей.

Джерело.

Реклама

Реклама