Події
У столичних аеропортах викрили громадян РФ: один з них нагороджений «за повернення Криму» (фото,відео)

Усі чоловіки прямували з Мінська і намагалися потрапити в Україну. Учора в столичних аеропортах прикордонники спільно з працівниками СБУ викрили шість громадян Росії. Серед них знаходилися можливі військові Російської Федерації та особи, які мають зв’язки з НЗФ. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Як стало відомо, серед виявлених осіб можуть бути і причетні до злочинного угруповання шахраїв, що діяло у банківській сфері.

За даними прикордонників, усі росіяни намагались потрапити в Україну.

Реклама

Так, в аеропорту «Бориспіль» під час оформлення рейсу, який прибув з Мінська, були виявлені п’ять громадян Росії.

«Усі чоловіки прибули в Україну вперше. В ході додаткового контролю у кожного з росіян знайшли однакову суму коштів у розмірі по 100 тисяч рублів РФ в однакових конвертах. У деяких з них співпадала дата видачі паспортів», — йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що всі п’ятеро зазначили відпочинок, як мету свого перебування на території України. «Під час спілкування відповіді чоловіків були характерні саме для військових чи чітко поінструктованих осіб», — додали в ДПСУ.

Також в одного з росіян було виявлено військовий квиток, жетон ЗС РФ та маскувальний халат.

Як зауважили прикордонники, «також встановлено, що деякі з них, можливо, причетні до злочинного угруповання, яке пов’язане із шахрайськими діями у банківській сфері».

Також читають: Тривожна заява МЗС. Росія готова до повномасштабного вторгнення в Україну

Наразі громадянам РФ відмовлено у перетині державного кордону. Тривають подальші фільтраційно-перевірочні заходи.

Також ДПСУ викрила громадянина РФ в аеропорту «Київ». Він прямував в Україну рейсом з Мінська.

«Під час прикордонного контролю на чоловіка спрацювала база даних, оскільки стосовно нього діяло доручення від правоохоронних органів. Далі під час перевірки правоохоронці встановили, що чоловік є головою Ради директорів однієї з Групи компаній, яка займається фінансуванням проектів у Росії та за кордоном», — йдеться у повідомленні ДПСУ.

Як з’ясувалося, чоловік має зв’язки з представниками НЗФ, які воюють на сході України, адже в його телефоні були знайдені відповідні контакти, і крім того був нагороджений медаллю «За повернення Криму» особисто міністром оборони РФ.

Джерело.

Реклама

Реклама