Події
У сорочці народилася: у Дніпрі 3-річна дівчинка вижила після падіння з 5 поверху

У Дніпрі 3-річна дівчинка впала з 5-го поверху і не просто вижила, а навіть не ушкодила жодного життєво важливого органа. Про це повідомляє ТСН.

Поки що дівчинка перебуває в реанімації, але найближчим часом її можуть перевести до звичайного відділення.

Падіння пригальмував навіс над стоматологічним кабінетом, точніше опале листя, яке восени полінувались прибрати. Воно пом’якшило удар.

Реклама

«Визирає з нашого даху дитина вся скривавлена – маленька, три рочки. Добре хлопець навпроти стояв із драбиною – притягнув драбину», — розповіла адміністратор стоматологічного кабінету Тетяна Федоренко.

Травмовану дитину швидка забрала в обласну дитячу лікарню. Медики діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс мозку та численні забої, але не виявили нічого, що могло б загрожувати життю дитини – змін у мозку, розриву внутрішніх органів.

«Народилася в сорочці. Ми сподіваємося на одужання», — каже завідувач відділенням реанімації Дніпропетровської обласної дитячої лікарні Олександр Лацинський.

Мати Марійки розповіла, що залишила дитину в кімнаті буквально на хвилину, а вікно було зачинене. Коли повернулася і не побачила Марійки, навіть не уявляла, що донька змогла його відчинити.

«Ніде дитини немає. Маша! Маша! Навіть думки не було. А потім: ну, а раптом? Відчиняю вікно – лежить. Жах», — крізь сльози розповіла Ольга.

Також читають: Україна в епіцентрі: всі подробиці найбільшої всесвітньої кібератаки

Джерело.

Реклама

Реклама