Економіка
У скільки обійдеться пікнік із шашликом на природі

Вартість пікніка в цьому році знизилася через м’ясо і шампури. Найдорожче пікнік обійдеться в Харківській області, а бюджетно можна погуляти на Львівщині

З приходом тепла в країні стартував і шашликовий сезон. «Сегодня» дізналася, у скільки в цьому році обійдеться «боєкомплект» на чотирьох в п’яти найбільших областях і Києві (див. інфографіку).

В цілому по країні шашликовий набір в порівнянні з минулим роком подешевшав. Це пов’язано з тим, що в регіонах впали в ціні шашлична свинина та інвентар для пікніка – пледи і шампури (по Києву даних немає – авт.). А ось якщо все спорядження у вас вже є – тоді в регіонах кошторис буде приблизно 150 грн без алкоголю.

Реклама

Як виявилося, найбюджетнішу вилазку можуть організувати мешканці Львівщини, а ось пристойно витратитися на шашлики доведеться відпочиваючим в Дніпропетровській області (див. інфографіку). Крім того, жоден пікнік не обійдеться без одноразового посуду (близько 16 грн за набір з 10 вилок, тарілок і склянок), кетчупу (8-18 грн за упаковку в 300 г) і бутля питної води (18-22 грн за 6 л), ціни на які по всій країні приблизно однакові.

Також читають: Британець купив на аукціоні радянський танк з 5 злитками золота в баку

Джерело.

Реклама

Реклама