Політика
У СБУ заявили, що немає документів, підтверджуючих у Насірова громадянство інших країн
Раніше в САП заявили, що Насіров має громадянство Великобританії.

Документи про наявність у відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова громадянств інших держав відсутні. Про це йдеться у відповіді СБУ на запит «Українських новин».
«Станом на 11.03.2017 документальні матеріали, які підтверджують наявність у Насірова Р. М. громадянства (підданства) іноземних держав відсутні. У разі їх надходження будуть вживатися відповідні заходи реагування згідно з вимогами чинного законодавства», — йдеться у відповіді СБУ.

У СБУ сказали, що проводили перевірку Насірова в серпні 2015 року у зв’язку з наданням йому доступу до державної таємниці. І в ході цієї перевірки Насиров не повідомляв про наявність у нього громадянства інших країн.

При цьому, у спецслужбі додали, що наявність громадянства інших держав згідно з чинним законодавством не є підставою для відмови громадянину в доступі до державної таємниці або скасування такого доступу.

Реклама

Також читають: Росія вела перемовини щодо анексії Криму ще до розвалу СРСР, – Джемілєв

Раніше в САП і НАБУ заявили, що Насіров має громадянство Великобританії. Відповідну інформацію НАБУ офіційно надало Національне агентство з боротьби з злочинністю Великобританії (NCA). Також повідомлялося про наявність у нього угорського громадянства. Насіров перебуває в Лук’янівському СІЗО.

За версією слідства, Насіров в період з травня 2015 року по березень 2016 року прийняв ряд незаконних рішень про розстрочення сум платежів з рентної плати за користування надрами для компаній, задіяних у так званій «газовій схемі Онищенко», на загальну суму 2,019 млрд грн. Мова йде про компанії ТОВ «Фірма «Хас», ТОВ «Карпатнадраінвест», ТОВ «Надра Геоцентр». У САП стверджують, що він особисто приймав ці рішення. Глава ДФС називає справу виключно політичним і каже, що готовий довести абсурдність звинувачень у суді.

Джерело.

Реклама

Реклама