Цікаво
У Ryanair повідомили про ще 15 напрямків з України
Європейська лоукост-авіакомпаія Ryanair планує у майбутньому додати ще 15 напрямків з Києва.

Про це заявив віце-президент компанії Девід О’Брайен у інтерв’ю Мind.

«Ми вважаємо, і наш досвід показує, що між обраними аеропортами точно є попит. І це лише початок: в майбутньому ми плануємо тільки у Києві додати близько 15 напрямків»,– сказав топ-менеджер.

О’Брайен зазначив, що наразі Ryanair не планує відкривати базу в Україні, тож всі літаки лоукостера будуть прилітати з-за кордону. Він також повідомив, що Львів та Київ – наразі єдині міста, у які будуть здійснювати польоти повітряні судна компанії.

Реклама

«Ми не можемо охопити все і відразу. Попит на наші послуги дуже великий. Ми виконуємо польоти у більш ніж 200 аеропортів, і всі просять дати нові напрямки. Це неможливо. Існує реальна конкуренція між аеропортами, які хочуть працювати з нами. Тому ми змушені вибирати ті, які більш підготовлені, куди затребувані польоти з уже існуючих баз», – пояснив віце-президент компанії.

Також читають: Прикарпатські митники намагались відкупитись від поліції мільйоном (фото)

Девід О’Брайен додав, що Ryanair поки не розглядає можливість запуску внутрішніх авіарейсів по Україні через відсутність тут бази авіакомпанії. Але він не відкидає такої можливості у майбутньому.

Джерело.

Реклама

Реклама