Економіка
У Росії заборонили переводити гроші в Україну за допомогою іноземних платіжних систем
Банк Росії буде розміщувати на своєму сайті інформацію про введення іноземними державами заборон щодо платіжних систем, зареєстрованих ЦБ

Держдума на засіданні в середу прийняла в третьому читанні закон, який обмежує грошові перекази з РФ в іноземні держави за допомогою іноземних платіжних систем, передає «Інтерфакс».

Згідно з поправками, у разі введення іноземною державою заборон щодо платіжних систем, оператори яких зареєстровані ЦБ РФ, транскордонний переказ з Росії на територію такої держави може бути здійснено тільки за допомогою оператора, який контролюється російськими юридичними особами. Ці правила будуть поширюватися на перекази без відкриття банківського рахунку.

Банк Росії буде розміщувати на своєму сайті інформацію про введення іноземними державами заборон щодо платіжних систем, зареєстрованих ЦБ.

Реклама

Закон прийнято під назвою «Про внесення зміни до закону «Про національну платіжну систему». Він набуде чинності після закінчення 30 днів після дня його офіційного опублікування. При цьому норми закону будуть діяти щодо вже введених іноземними державами заборон стосовно зареєстрованих в РФ платіжних систем.

Також читають: Євро в Україні досяг психологічної позначки

Документ спрямований на усунення негативних наслідків заборони на діяльність російських платіжних систем на території України, зазначає автор документу в пояснювальній записці.

Нагадаємо, 17 вересня президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про персональні спецсанкції проти РФ.

До розширеного списку санкцій потрапили шість популярних російських платіжних систем. Серед них — платіжні системи «Золота корона», «Колібрі», «Міжнародні грошові перекази Лідер», «Юністрім», Anelik та Blizko.

Джерело.

Реклама

Реклама