Світ
У Росії після побиття помер один із найзатятіших критиків Путіна
У лікарні Санкт-Петербурга помер журналіст Микола Андрущенко, який був одним із найзатятіших критиків президента Російської Федерації Володимира Путіна.

Про це повідомляє «Фонтанка».

73-річний журналіст знаходився у Маріїнській лікарні, куди його доставили ще 9 березня після побиття невідомими людьми. Лікарі діагностували у Андрущенка черепно-мозкову травму.

«Після госпіталізації йому провели операцію на мозку, ввели його в медикаментозну кому, підключили до апарату штучної вентиляції легенів. Пару днів назад відключили, він став самостійно дихати, але сьогодні вранці помер», — заявила його колега Алевтина Агєєва.

Реклама

Андрущенко був єдиною людиною, яка у 90-ті роки мала сміливість критикувати Путіна і попереджала, що влада в Росії поступово переходить у руки спецслужб.

Також читають: Швидше, ніж очікувалося: ясновидець назвав дату початку Третьої світової

Журналісти «Справжнього часу» опублікували список останніх висловлювань Андрущенка на адресу Путіна.

«Пам’ять у Путіна» як у комп’ютера»: «Якщо він туди щось заклав, то років через 10 він це вийме і буде використовувати».

Політика в розумінні Путіна «поєднується із зароблянням грошей»: «Адже його політика і почалася з грошей. Перше, що йому доручили, ще до того, як він став президентом — зібрати всі гроші СРСР, а це — гігантські суми, розкидані по всіх країнах світу».

Путін був звільнений з Німеччини «за компрометуючих обставин».

До Путіна ставилися в «достатній мірі презирливо»: «У той час у нього була кличка «Моль».

Джерело.

Реклама

Реклама