Економіка
У Росії хочуть заборонити грошові перекази в Україну

Держдума на засіданні в середу прийняла в першому читанні законопроект, що обмежує грошові перекази з території Росії на територію України та інших держав, що здійснюються за допомогою іноземних платіжних систем.

Як пише NV.ua, законопроект Про внесення змін у закон Про національну платіжній системі був підготовлений і внесений до Держдуми депутатом фракції «Единая Россия» Владиславом Резніком.

Документ спрямований «на усунення негативних наслідків заборони на діяльність російських платіжних систем на території України», зазначає автор документу у пояснювальній записці.

Реклама

Якщо законопроект буде прийнятий в трьох читаннях, він набуде чинності з дня його офіційного опублікування.

Нагадаємо, що в жовтні 2016 Україна обмежила діяльність ряду російських платіжних систем. Під заборону потрапили в тому числі «Золота корона» і «Юністрім».

Також читають: Юна заступник міністра енергетики Бойко їздить на новому джипі Toyota і має мільйон готівкою

«Встановлення цієї заборони призвело до обмеження конкуренції на російському ринку платіжних послуг, здійснюваних у вигляді транскордонних переказів грошових коштів без відкриття рахунку, на користь іноземних платіжних систем», – йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

У листопаді 2016-го депутат фракції «Единая Россия» Владислав Резнік вніс у Держдуму законопроект, який може обмежити грошові перекази з території Росії на територію України, що здійснюються за допомогою іноземних платіжних систем.

Пізніше Мінекономрозвитку РФ підтримало цей законопроект.

Джерело.

Реклама

Реклама