Події
У росіян був би Сталін: посольство США шокувало блогера повагою до України

Співробітники посольства США в Україні ходять на роботу у вишиванках, а переговорні кімнати носять назви українських міст. Про це на своїй сторінці у Facebook написав відомий російський блогер Микола Малуха, який нещодавно отримав громадянство України.

«Був по роботі (на нараді) в американському посольстві. Внутрішній режим зобов’язує відвідувачів чекати на КПП співробітника, який проведе на територію. Заходить працівник-американець (по свого «клієнта») у красивій білій вишиванці. Звичайний начебто не передсвятковий день», — зазначив Малуха.

Також він розповів, що переговорні в американській амбасаді носять назви українських міст: Lviv room, Kharkiv room, Donetsk room.

Реклама

Також читають: «Що ти робиш?!» Українська біатлоністка звела з розуму російського коментатора в прямому ефірі

«Начебто американці ніколи не говорили, що ми — братні народи, у нас загальна культура й історія. Але при цьому вони виявляють повагу до країни перебування», — наголосив він.

При цьому він провів паралелі з Росією.

«У росіян в посольстві за вишиванку звільнять, а переговорні носили б назви на кшталт «Великий Сталін», Опричнина, Спалення Києва Андрієм Боголюбським», — резюмував блогер.

Джерело.

Реклама

Реклама